Doprava a doručenie

Akou formou sú zasielané objednávky?

Pre doručenie objednávok vyžívame nasledujúce spôsoby dopravy:

kuriérskou spoločnosťou DPD v rámci územia EÚ 

kuriérskou spoločnosťou Packeta Slovakia s. r. o. v rámci územia EÚ 

kuriérskou spoločnosťou DHL v rámci územia EÚ a USA

Pri dodaní spoločnosťou Packeta je možné zvoliť si doručenie objednávky priamo na Vašu adresu aj na Vami zvolené odberné miesto Packety.

Kedy mi bude doručená objednávka? Aká je doba dodania tovaru?

Všetky dostupné produkty máme skladom a tovar odosielame najneskôr na druhý deň od prijatia platby za objednávku.

Ak výrobok skladom nie je, vyrábame ho na objednávku. Doba expedovania je väčšinou do 10 pracovných dní od prijatia platby za objednávku. Predpokladaný termín doručenia je uvedený pri každom produkte na e-shope. Doba dodania sa môže predĺžiť v predvianočnom období, prípadne pri väčšom nápore objednávok.

Ako môžem sledovať svoju zásielku?

Po zmenení statusu objednávky na odoslanú Vám bude odoslaný informačný e-mail, kde je uvedené číslo balíka. Po kliknutí na príslušný link Vás systém automaticky presmeruje na stránku prepravnej spoločnosti, kde budú dostupné informácie ohľadom stavu prepravy Vašej zásielky.

Dá sa váš tovar niekde vyskúšať?

Aktuálne nie. V prípade, že Vám typ alebo veľkosť topánok nesadne, máte možnosť ich do 30 dní vrátiť alebo vymeniť. Do roku 2023 plánujeme otvoriť vlastné predajne v Bratislave a Prahe.

Do akých krajín doručujete vaše výrobky?

Objednávky expedujeme do všetkých krajín EÚ, USA a Kanady. Pre viac informácií kontaktujte našu zákaznícku podporu telefonicky +421 915 595 596 alebo e-mailom podpora@artrastudios.sk. Infolinka je dostupná v čase od 07:00 do 15:00.

Vstúp do nášho artraClub a získaj 10€ za registráciu a 5% späť z tvojich objednávok.