Viac ako barefoot tenisky

Od vízie k skutočnosti. Artra Studios barefoot tenisky sú oslavou "sneakerizácie". Naša vízia: Vytvoriť tenisky, ktoré budú také pohodlné, že si ani neuvedomíš, že ich máš obuté. Realita: Vytvorili sme barefoot tenisky, ktoré sú tak pohodlné, že si ani neuvedomíš, že ich máš obuté. Chceš vedieť viac? Naše barefoot tenisky disponujú všetkými štyrmi hlavnými benefitmi barefoot topánok (široká špička, tenká a flexibilná podošva, ľahkosť, nulový drop). Plus máme niečo navyše - našu prelomovú inováciu AWESOME FEET VIBE™.

Široký priestor pre prsty

Vyriešili sme najčastejší problém pri nosení bežných tenisiek - úzky tvar špičky, ktorá stláča prsty na nohách. Naše Artra Studios barefoot tenisky majú širokú prednú časť, ktorá ponúka veľkorysý priestor pre prirodzené rozloženie prstov.

Tenká a flexibilná podošva

Umožni svojmu telu stať sa najlepšou verziou seba samého. Naša unikátna 5 mm flexibilná podošva zaručuje prirodzený rozsah pohybu posilňujúceho svaly a fascie.

Nulová gravitácia

Chcel si sa stať astronautom, keď si bol dieťa? Ponúkame Ti zážitok blízky beztiaži - obuj si naše ľahké Artra Studios barefoot tenisky a zaži pocit NULOVEJ GRAVITÁCIE.

Nulový drop

Vyrieš s nami problém, ktorý majú Tvoje nohy v bežných teniskách - neprirodzený rozdiel vo vzdialenosti päty a špičky od zeme. Barefoot tenisky prinášajú NULOVÝ DROP pre prirodzené = zdravé držanie tela.

AWESOME FEET VIBE™

Predstavujeme AWESOME FEET VIBE™, skutočnú inováciu Artra Studios, ktorá zahŕňa materiály, technológiu výroby a niečo medzi tým... Vďaka konštrukcii ARELAX™ rozvibruješ svoje nohy a dopraješ im pohodlie. Dizajn GEOMETRIC BUG™ zámerne narúša pravidelnosť geometrie. Nebuď dokonalý, buď asymetrický.

Vstúp do nášho artraClub a získaj 10€ za registráciu a 5% späť z tvojich objednávok.